Kako prekomjerna briga o sebi može dovesti do wellness burnouta? Odgovore nam je dala psihologinja
U današnjem društvu, koje stalno promovira važnost brige o sebi, lako je upasti u zamku wellness burnouta, stanja mentalne i fizičke iscrpljenosti ...
Osoba koja kiše u lakat voli slijediti pravila, osoba koja pokušava da ne kihne i zadržava to je osoba koja nema velikog samopouzdanja i ne želi biti u centru pozornosti…
Stručnjak za govor tijela, Robin Kermode, za Daily Mail je otkrio koje se značenje krije iza različitih vrsta kihanja, objasnivši da “glasno kihanje” često obilježava karakter alfa mužjaka, dok se za osobu koja kiše u lakat kaže kako voli slijediti pravila i nije individualni mislilac.
Osoba koja se ispričava prije, poslije i možda tijekom kihanja je netko tko ne želi previše utjecati na živote drugih ljudi.
Oni su uvijek pristojni. Kad se trude zadržati to u sebi, da ne kihnu, na izrazu lica im možete vidjeti agoniju. Ovakav tip osobe definitivno bi trebao raditi na povjerenju.
Osobe koje glasno kišu su najčešće muškarci i sebe doživljavaju kao alfa-mužjake.
Oni vjeruju da njihovo glasno kihanje potvrđuje njihovu važnost u svijetu. Takva osoba rijetko pokriva usta te je ponosna na svoje kihanje.
Ovo je vrsta osobe koja ne želi skrenuti pažnju na sebe. To je netko tko će ili zadržati kihanje u sebi ili neće proizvesti glasni zvuk. Može biti da takvim osobama nedostaje samopouzdanja pa ne žele biti u “centru pozornosti”.