Ovo su 3 najviralnija proizvoda s Beauty TikToka u 2024.
Ako je davno prošlo vrijeme kada ste se "kačili" na svaku novotariju s TikToka te sada pažljivije i mudrije odabirete što ćete isprobati, izdvojili...
Maske za kosu služe za duboku regeneraciju kose i njezin oporavak od štetnih utjecaja kao što su toplina, voda puna kamenca i tretiranje kemikalijama. Međutim, i s maskama se može pretjerati. Ako perete kosu nekoliko puta tjedno i svaki put nakon šamponiranja nanosite masku, nakon nekog vremena primijetit ćete kako vam se kosa počinje brže mastiti. Razlog tome je intenzivna gustoća maske i njezini sastojci koji uglavnom sadrže nekoliko različitih ulja koja mogu začepiti pore na tjemenu ili se jednostavno nataložiti.
Iako prljavštinu s kose skidamo šamponom, ni on ne može u potpunosti ukloniti naslage maske za kosu s vašeg tjemena.
Kako biste napravile dobar piling vlasišta, pri idućem pranju kose u uobičajenu količinu šampona dodajte čajnu žličicu sode bikarbone i dobro protrljajte vlasište. Ovaj tretman ponovite najviše dva puta mjesečno. Isto tako, bitno je da ne koristite masku pri svakom pranju kose, nego najviše jednom tjedno. Ipak, nemojte preskakati nanošenje regeneratora na vrhove. Regenerator za kosu pogodan je za učestalo korištenje i neće vam se nataložiti na tjemenu niti dodatno zamastiti vašu kosu jer ga je potrebno nanijeti samo na vrhove kako biste ih lakše raščešljale te kako bi vam kosa bila mekša i podatnija.